کار رو باید دست کاردون سپرد!!

با ما تماس بگیرید

درباره ما

یکتا پنجره آسیا با سابقه چندین دهه فعالیت در زمینه تهیه ، توزیع و نصب انواع شیشه هاي ســــاختمانی ســــپس کارخانه خط تولید اتوماتیک خود را با هدف ارائه ی خدمات تأمین، توزیع و پشتیبانی محصولات درب و پنچره یو پی وی ســی در سال 1398 تاســـیس و راه اندازي نمود.
توزیع سازمان یافته و ارائه مجموعه کاملی از خدمات در پشتیبانی سبب خوشنامی و همکاری طولانی مدت فعالین بازار با یکتا پنجره آسیا گردیده است. اعتماد شما همواره از افتخارت ما در یکتا پنجره آسیا بوده و ما برآنیم تا دامنه تأمین خدمات و محصولات خود را روز به روز گسترش داده و با ارائه همزمان مجموعه کاملی از خدمات پشتیبانی بتوانیم پاسخگوی اعتماد شما باشیم.

هم‌اکنون، گروه یکتا پنجره آسیا به‌ عنوان تولید کننده درب و پنجره یو پی وی سی با بهره گیري از بهترین ماشین آلات روز کشور و با به کار گیري از افراد مجرب و متخصص در تولید و نصــب دقیق و اســــــــتاندارد سهم بزرگی از نیازهای حوزه درب و پنجره یو پی وی سی کشور را میان مصرف کنندگان ، شرکت‌ها و سازمان‌ها به خود اختصاص داده است و این جایگاه یکتا پنجره آسیا را به نامی شناخته شده و قابل اطمینان در میان شرکت‌های تولید کننده درب و پنجره یو پی وی سی در کشور تبدیل کرده است.

photo20

اعضای تیم ما

یکتا پنجره به پشتوانه تیمی مجرب و حرفه ای در زمینه های بازاریابی ، طراحی ، تولید و نصب انواع در و پنجره در خدمت آرامش و امنیت شماست.

مهندس بهنام فاتحی
مهندس بهنام فاتحیمدیر عامل
.
دکتر شهاب موسوی
دکتر شهاب موسویمدیر فروش
.
مهندس حسین رضایی
مهندس حسین رضاییمدیر داخلی
.

پروژه‌های اخیر

شرکت یکتا پنجره آسیا مفتخر است به همکاری در بسیاری از پروژه های بزرگ و کوچک در سراسر ایران که تعدادی از آنها را میتوانید مشاهده کنید.

نمایش همه پروژه‌ها

مشتریان ما

با ما تماس بگیرید

پیام خود را اینجا برای کارشناسان ما بنویسید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

  نام *
  نام خانوادگی *
  آدرس ایمیل *
  شماره تماس

  موضوع پیام

  چطور میتوانیم کمکتان کنیم؟